Inter Zoo Grim 2 35,5 x 24 x 38 cm

NELZE ZASÍLAT DO ALZABOXŮ ALE POUZE NA VÝDEJNÍ MÍSTA ČI NA ADRESU !!! Tato klec je vhodná především pro drobné hlodavce, kterým poskytuje dostatek příležitostí pro šplhání...
Doporučená nabídka NAKRMIM.CZ

klece

• Dobra cena
    • Pěkné provedení
  • , zakoupeno v JK ANIMALS

Dvoupatrová, takže i když je menší a nezabere moc místa, pro křečky je tam prostoru dostatek. I když to velmi vyplníte různými věcmi :-D Pořád si mohou lozit nahoru a dolů. Což se mi zamlouvalo :-) Mám už druhou :-) Hlavně je cenově dostupná!!!

Typ
klece

NELZE ZASÍLAT DO ALZABOXŮ ALE POUZE NA VÝDEJNÍ MÍSTA ČI NA ADRESU !!!

Tato klec je vhodná především pro drobné hlodavce, kterým poskytuje dostatek příležitostí pro šplhání. „Abyste předešli poškození klece okousáním, pro potkany, pískomily a osmáky, jejichž přirozeným naturelem je průzkumnictví a hledání únikových cest, doporučujeme klece s drátěnými prvky - ideálně klec Osmák, Osmák degu, které jsou navíc vybavena drátěným roštem bránícím rozkousání plastových dílů klece.“

Drátěné patro je ideálním místem pro umístění domečku či misky s krmením.

Součástí klece je drátěné patro s pružinou a žebříkem.

Klec má dvoje dvířka na přední straně pro snažší údržbu (doplňování krmení), ale také pro pohodlný přístup ke zvířeti.

• Rozměry: 37 x 25 x 38,5 cm
  • Rozteč drátů: 1,4 cm
  • Barva: různé barvy
  • Upozornění: Vážení zákazníci, pokud máte zájem o konkrétní barvu tohoto výrobku, uveďte ji, prosím, do poznámky při vyplňování objednávky. V případě, že klec ve Vámi požadované barvě máme skladem, rádi Vám vyhovíme a zašleme ji. Pokud ne, budeme Vás kontaktovat s aktuální nabídkou barev.

• Dobra cena
    • Pěkné provedení

• dvě patra
    • možnost vybavit dle libosti
    • jedna šprušle rupla, ale přivázala jsem ji (jinak by křečík asi prolezl vzniklým otvorem a zdrhl)

Hledala jsem cenově dostupnou a potřebovala jsem ji hned, neb jsem ten den kupovala i křečíky - roboráčky.
    Přišla mi fajn, že je cena slušná, je dvoupatrová, lze ji vybavit, jak člověk sám chce. Takže ani samý plast, ani samý drát... přidáte si klidně dřevo.. a je to bezva :-)
    Žebřík jsem propletla jutovou tkaninou, lépe se jim po něm běhá. Do druhého patra jsem dala lněný koberec (podložku), takže z toho mají parádní druhé patro, kde se cítí dobře a nepropadnou. Za mne spokojenost a prďouskové nic nenamítají :-D